Polityka cookies 
 

 

 
Witamy w naszym przedszkolu


 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012 


Biuletyn Informacji Publicznej

Archiwum

2011/2012


Archiwum
2012/2013


Archiwum
2013/2014Raport SEO


 

  Aktualności Styczeń
 Rok szkolny  2014/2015

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty -
Marzec - Kwiecień - Maj - Czerwiec

 

 Dzień Babci i Dziadka

 

  Styczeń, to miesiąc w dużej mierze poświęcony obchodom Dnia Babci i Dziadka. To czas, kiedy wnuczęta w wyjątkowy sposób okazują swoją miłość najbliższym. I tym razem dzieci nie zawiodły, co było widoczne na twarzach babć i dziadków, na których malowało się wzruszenie. Przedstawienie, śpiewanie piosenek, wspólne zabawy, słodki poczęstunek i upominki to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Jednym słowem: było mnóstwo uśmiechu i wzruszeń…           Zapraszamy do fotogalerii!


 

Misie świętują z Babcią i Dziadkiem

 Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą. A teraz, jak ten czas wciąż leci! Cieszą się z dzieci swoich dzieci. I myślą widząc ich gromadkę, że miło babcią być i dziadkiem. Misie swoim Dziadkom przygotowały niespodziankę w postaci inscenizacji słowno-muzycznej. Wystrojone w przepiękne kostiumy, zaskoczyły Szanownych Gości wykonując szereg tańców i recytując wierszyki.Wręczyły także samodzielnie przygotowane prezenty. Wzruszenie Babci i Dziadka było dla dzieci największą nagrodą - nie obyło się też bez gromkich braw. Po części artystycznej wszyscy w radosnym nastroju udali się na słodki poczęstunek, a potem tańcom nie było końca... Misie serdecznie dziękują Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom za przygotowanie słodkości.


 

 "Gromadka Misia Uszatka" u seniorów

 

  Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki odwiedziły Gryfiński Klub
Emeryta i Rencisty Seniora, gdzie zaprezentowały swój program
artystyczny. Na koniec występu dzieci przekazały najlepsze życzenia dla
wszystkich zgromadzonych gości. Nie zabrakło gromkich braw i słodkich
smakołyków.


 

Pieski zachęcają do segregowania odpadów


 


 

Dzień niemiecki u Piesków

 

  W ramach projektu edukacyjnego "Niemcy - nasi najbliżsi sąsiędzi" dzieci zapoznają się z tradycjami, kulturą i ciekawostkami dotyczących Niemiec. W tym tygodniu oprócz utrwalania narodowego tańca, zabaw ruchowych i plastycznych Pieski samodzielnie zrobiły tradycyjną niemiecką sałatkę ziemniaczaną. Było pysznie!!!


 

Zima z Misiami z IA


 "Zima, zima , zima ; pada, pada śnieg..." Niestety za oknem nie ma ani grama śniegu, więc chociaż na kartce sobie coś namalujemy. Może jeszcze coś z nieba poprószy?


 

Taneczny Karnawał u Misiów

 

  Karnawał w pełni, więc i my bawimy się wyśmienicie-"Wyginam śmiało ciało..." Każda okazja jest dobra, by potańcować z koleżankami i kolegami. Zapraszamy byście i Wy spróbowali...


 

Bukiet Kwiatów dla Babci i Dziadka od Misiów z IA 

   Dziś moim Dziadkom życzenia złożę.
W wiązankę kwiatów serduszko włożę.
I wiem, że bardzo będą się cieszyć.
Kiedy zobaczą, jak do Nich śpieszę.

 


 

Misie przygotowują się do Święta Dziadków

 

  Misie bardzo kochają swoich Dziadków, więc postanowiły solidnie przygotować się do Ich święta. Sumiennie ćwiczyły układy taneczne, uczyły się wierszyków oraz szykowały wspaniałe prezenty...


 

Podziękowanie 

   Miło nam poinformować ,że nasze Przedszkole otrzymało podziękowanie od Pani Danuty Świderek -sołtysa Sobieradza i Rady Sołeckiej. 
 


 

Grupa Pajacyki lepi bałwana

 

  Niestety  nie ma śniegu za oknem jednak my jesteśmy twórczymi przedszkolakami i  wspólnie pracując na zajęciach  tworzymy bałwana.

 

Grupa Pajacyki pieczą ciasteczka 

   Grupa III ,,Pajacyki" idzie na zakupy - kupujemy make, jajka, cukier i inne produkty by upiec pyszne ciastka. Po udanych zakupach zabrała się za pieczenie świątecznych ciasteczek. Mieszamy, wałkujemy oraz wykrawamy piękne serduszka.
 


 

Grupa Pajacyki z życzeniami w Bibliotece

 

  Grupa III ,,Pajacyki" odwiedziła Bibliotekę Miejską w Gryfinie by  złożyć  Świąteczne oraz Noworoczne  Życzenia !!!
  

 

          

                   Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5