Witamy w naszym przedszkolu


 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

 


Biuletyn Informacji Publicznej
Archiwum

2011/2012


 


Uwaga!
 Zmiana opłat za pobyt dziecka w Przedszkolu i oddziale żłobkowym...


 

Drogi Rodzicu!

 Przekaż 1% swojego podatku 

na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
przy Przedszkolu Nr 2 im. Misia Uszatka

Nr KRS: 0000 133561
z dopiskiem w rubryce inne informacje:
 
Koło TPD przy Przedszkolu Nr 2 im. Misia Uszatka,

74-100 Gryfino, ul. Krzywoustego 5

 

  Aktualności Luty
 Rok szkolny  2012/2013
 
 Wrzesień - Październik - Listopad -
Grudzień - Styczeń - Luty

- Marzec - Kwiecień - Maj - Czerwiec
 

 

Spektakl Teatralny w Szkole Podstawowej nr 2

 
 Dzieci z grup Zajączki i Gromadka Uszatka miały przyjemność obejrzeć spektakl pt "Królewna Śnieżka" przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Koguciki"

 
 Grupa Koguciki zaprosiła swoje bacie i dziadków na festiwal piosenki Eurowizji. Wystąpiły reprezentacje państw, które nasza grupa wylosowała w programie Kraina Dzieci w Europie - bis. Była Grecja, Rumunia, Malta, nie mogło tez zabraknąć reprezentacji Polski z piosenką " Ona tańczy dla mnie".
                   Zapraszamy do galerii

 

 

3 i 4 latki  bawią się na Balu Karnawałowym

 

 

 

Bal karnawałowy w grupie Misie I A

 

 

 

 

Walentynki w grupie Misie I A

  

 

Tłusty Czwartek w grupie Misie I A

 

 

 

 

Słodkie Walentynki

 
  "Dnia 14. 02. 2013 r. w naszym przedszkolu odbył się bal z okazji Walentynek. Była fontanna czekolady, tańce, śpiewy i zabawy. Tradycyjnie wszyscy byli ubrani na czerwono. Zapraszamy do galerii."  

 

"DWA ŚWIATY" - Gromadki Uszatka

 

  "GROMADKA USZATKA" - W ramach tygodnia "Dbamy o środowisko" dzieci z grupy 6 latków wykonały grupowo pracę plastyczna pt. "Dwa światy". Zapraszamy do galerii.

 

 

Zima

 
    Praca zbiorowa dzieci z grupy Misie I A  

 

EUREKA - wystawa interaktywnych doświadczeń

 

 Dnia 8.02.2013 r dzieci z grupy GROMADKA USZATKA pojechały na wycieczkę do Eureki na wystawę interaktywnych doświadczeń. Dzieci mogły zapoznać się z prawami fizyki a następnie same wypróbować wielu ciekawych urządzeń. Zapraszamy do galerii.

 

 

Zagroda w Daleszewie - zabawa choinkowa

 
 Dnia 5.02.2013 r. dzieci z grup najstarszych : "Gromadka Uszatka" oraz "Zajączki"  świetnie bawiły się na zabawie choinkowej w Zagrodzie w Daleszewie. To już coroczna tradycja, że dzieci z naszego przedszkola dostają zaproszenie do wspólnej zabawy. Zapraszamy do galerii.  

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Króliczki"

 

 W grupie czterolatków ‘Króliczki” dnia 24 stycznia 2013 r.odbyła się wspaniała uroczystość. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny –wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii i słodkiego poczęstunku.

 

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Kotki"

 
   

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie Misie IA

 

 22.01.2013r. w grupie Misie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci stanęły na wysokości zadania, pięknie zatańczyły i zaśpiewały, następnie złożyły swoim najbliższym serdeczne życzenia i wręczyły upominki. Babcie i dziadkowie byli wzruszeni i dumni ze swoich wnuków, które sprawiły im wiele radości. Potem wspólnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

 

 

          

                   Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5