Witamy w naszym przedszkolu


 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

 


Biuletyn Informacji Publicznej
Archiwum

2011/2012


 

  Aktualności Wrzesień
 Rok szkolny  2012/2013
 
 Wrzesień - Październik - Listopad -
Grudzień - Styczeń - Luty

- Marzec - Kwiecień - Maj - Czerwiec

 
Jesienny Piknik Rodzinny
 
  28 września w naszym Przedszkolu odbył się Jesienny Piknik Rodzinny. Atrakcji nie brakowało , dzieci i rodziców zabawiała agencja artystyczna pana Gajewskiego., przygotowane również były różne konkurencje dla dzieci ze słodkimi nagrodami. Pyszne ciasta upiekli rodzice naszych dzieci a zupę gulaszową Panie Kucharki, była oczywiście kiełbaska i kaszanka. Pogoda jak zawsze nam dopisała. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, rodziców oraz gości świadczyły o tym ,że zabawa była udana.  

 

Pszczółki na wycieczce

    Dnia 25.09.2012r dzieci z gr V A "Pszczółki"wybrały sie na wycieczkę do Pniewa. Zwiedzały motel Saga, zakład pracy rodziców Wiktorii. Atrakcji było mnóstwo. Najpierw przedszkolaki pojechały autobusem podmiejskim. Na miejscu na dzieci czekały przygotowane różne konkurencje. Było  przeciąganie liny, skoki w workach, gry w piłke oraz wojna na papierowe kulki. Po tym wszystkim na dzieci czekał poczęstunek oraz zwiedzanie motelu. . Na koniec krótka dyskoteka i szybciutko na autobus powrotny. Pogoda dopisała, dzieci długo opowiadały o swoich wrażeniach z takiej wspaniałej wyprawy.

 

 
Inauguracja programu Kraina Dzieci w Europie
 - bis
 
  20 września w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta inauguracja Ogólnopolskiego Programu "Kraina Dzieci w Europie-bis". Pani Dyrektor krótko przedstawiła założenia programu, odśpiewaliśmy hymn naszego Przedszkola oraz piosenkę o Unii Europejskiej. Kolejnym punktem było losowanie tematu programu oraz uroczyste wciągniecie na maszt flag Polski i Unii Europejskiej. Na zakończenie zabawa przy muzyce.  

 

Sprzątanie świata

    13 i 14 września dzieci z naszego Przedszkola przy ulicy Krzywoustego i Sprzymierzonych wzięły udział w ogólnopolskiej akcji sprzątanie świata. Pogoda dopisała. Tradycyjnie naszym działaniem objęliśmy  Park Miejski im St. Siarkiewicz. Młodsze przedszkolaki sprzątały teren wokół przedszkola.

 

 
III Rowerowe Dni Szczecina
 
  W dniu 16.09.2012 Kubuś Jastrowicz z grupy Koguciki brał udział w III Rowerowych Dniach Szczecina i reprezentował Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie.  
 

  


 

          

                   Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5