Polityka cookies 
 

 

 

 

Uwaga !
Zadania do wykonania przez dzieci wspólnie z Rodzicami w domu

 
 
"Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Niemiecki i Polski jako język obcy"

KLAUZULA INFORMACYJNA
Z radością do Przedszkola               


Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


       Lista kandydatów przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym


 


ZARZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO


 

  Aktualności Kwiecień
 Rok szkolny  2019/2020

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień
-
Maj

Wielkanoc u Króliczków  Trzeba wysprzątać całe mieszkanie i przygotować wiele tradycyjnych potraw, dekoracje i przy tym świetnie się bawić? Jest to możliwe 😊 Świętem poprzedzającym Wielkanoc była Niedziela Palmowa. Przedszkolaki wspólnie z Rodzicami wykonały palmy wielkanocne (bibułowa, namalowana farbami rosnącymi), które zdobiły ich mieszkania. Nie można było zapomnieć o wysianiu owsa lub rzeżuchy w odpowiednim czasie. Na załączonych zdjęciach widać, że dzieci świetnie sobie poradziły i z tym zadaniem. Również ozdoby, to ważny element Świąt Wielkanocnych. Twórczość plastyczną przedszkolaki rozwijały podczas wykonywania baranków z opakowania po jogurcie i kompozycji wielkanocnych z rolek po papierze toaletowym 😊 Przygotowania do Wielkanocy dostarczyły dzieciom radości i były okazją do spędzenia czasu razem z rodziną.


 

Wielkanocne Uszatkowe Wyzwanie


 
                                    Galeria 1                  Galeria 2


 
 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu razem z Pszczółkami

 
    Pszczółki zaświeciły tego dnia na niebiesko, by wesprzeć akcję "Razem dla Autyzmu". Nikt z nas nie może poczuć się odrzucony tylko dlatego, że czuje i odbiera świat inaczej. "Każdy jest inny , każdy wyjątkowy. Słowa lepszy-gorszy wyrzuć ze swej głowy..."

 

 

 

Pszczółki  "W świecie Bocianów"  Wśród ptaków, które wracają na wiosnę do Polski są bociany. Pszczółki postanowiły wykonać swojego bociana stosując różne techniki pracy , które możecie zobaczyć na filmie  "W świecie Bocianów". Zobaczcie , jak pięknie można wykonać tego wyczekiwanego wiosennego ptaka używając przeróżnych materiałów, nie zawsze plastycznych...


 
Tęcza # zostań w domu w wykonaniu Pszczółek

 
   Pomysł przyszedł do nas z Włoch i poszedł dalej na cały świat. Dzieci we Włoszech malują tęczę na znak, że  w tej chwili muszą zostać w domach, aby jak najszybciej sytuacja się unormowała , aby ludzie już nie chorowali i zapomnieli o Coronawirusie. Pszczółki także przyłączyły się do tej akcji i wykonały wspaniałe tęcze, które umieściły na swoich oknach. Tak jak dzieci we Włoszech, tak i dzieci  z naszego Przedszkola marzą o tym , by cała sytuacja wróciła do normy. Mamy nadzieję, że już wkrótce się spotkamy i będziemy wspólnie się cieszyć i bawić.


 

Kreatywna pisanka w wykonaniu Pszczółek   Dzieci z grupy Pszczółki wraz z Rodzicami zrealizowały zadanie marcowe z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Kreatywny Przedszkolak. Kreatywność dzieci i wsparcie Rodziców dało wspaniały rezultat , który możemy obejrzeć w filmiku "Historia pewnego jajeczka".
 


 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5