Polityka cookies 
 


Witamy w naszym przedszkolu
 

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępnościArchiwum
Raport SEO


eTwinning
Dowiedz się więcej


Dowiedz się więcej

                              
 

 

Zarządzenie w sprawie dziennej stawki żywieniowej

#SZCZEPIMY SIĘ 

 

  Aktualności Wrzesień
 Rok szkolny  2023/2024

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień -
 MajMiędzynarodowy Dzień Kropki

 

   Święto kreatywności w naszym przedszkolu, w którym motywem przewodnim jest KROPKA. 
Tego dnia przedszkolaki przyszły w strojach wypełnionych kropkami. To dzień odwagi zabawy. Wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Dostrzegliśmy, że świat składa się z małych i dużych kropek. Dzieci wykonały prace plastyczne rozwijając swoją twórczość i kreatywność. Tego dnia było bardzo twórczo i kolorowo. 
 

 
     


 

 

Sprzątanie Świata w budynku przy ulicy Krzywoustego 

   W  dniu 14 września nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA”. W każdej grupie odbyły się ciekawe zajęcia wprowadzające w temat, dzieci dowiedziały się dlaczego nie wolno zaśmiecać naszej planety,  poznały kolory pojemników do segregacji śmieci i dowiedziały się dlaczego warto to robić. Młodsze grupy wyszły do ogrodu przedszkolnego, aby posprzątać  porozrzucane śmieci przez  Elfa Psotnika, natomiast grupa 5-latków zadbała o teren wokół przedszkola.Takie akcje przyczyniają się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego u naszych przedszkolaków.
 

 
 

  

Sprzątanie Świata w budynku przy ulicy Sprzymierzonych

 

   Tradycyjnie jak co roku, dzieci z Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka wzięły udział w Akcji Sprzątania Świata, której celem jest promowanie już od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko. Przedszkolaki wyruszając na akcję otrzymały niezbędne rękawiczki oraz worki na śmieci. Coroczna akcja Sprzątania Świata jest doskonałą okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego może zrobić każdy z nas dla otaczającego nas środowiska.

 
     

  

 

 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5