Polityka cookies 
 

 

 
Witamy w naszym przedszkolu


 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

 


Biuletyn Informacji Publicznej

Archiwum

2011/2012


Archiwum
2012/2013Raport SEO


 


Uwaga!

Zmiana opłaty za pobyt dziecka
w przedszkolu
od 1 września 2013
Ale heca, ale draka:
Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka!
Pragniemy z tej okazji przekazać wszystkim Przedszkolakom 2013; tym małym, tym średnim i tym całkiem dużym 2013; najlepsze życzenia. Rośnijcie jak na magicznych drożdżach, uczcie się codziennie czegoś nowego i bawcie się
w najlepsze!
Dyrektor,nauczyciele i wszyscy pracownicy Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie.
 

                                              WYNIKI WYBORU PERSONELU PROJEKTU
                                                pn.: ?Jak dobrze być Przedszkolakiem!?
realizowanego w okresie od 1.08.2013r. do 30.09.2015r.
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach
Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty
Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej

                                                               PLIK DO POBRANIA
          
                   Zapraszamy do udziału w przetargu na zakup i dostawę produktów spożywczych
                                       do Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie

               Ogłoszenie o zamówieniu              Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia


         Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia                             Modyfikacja SIWZ  

              Nowy formularz - grupa II                       
Nowy formularz oferty - grupa IX


 

   

  Aktualności Wrzesień
 Rok szkolny  2013/2014
 
Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień - Maj - Czerwiec

 

Piknik Rodzinny
 

 Juz po raz kolejny odbył sie piknik w naszym przedszkolu. Na rodziców i dzieci czekała piękna pogoda, specjalnie zamówiona na tę okazję, program artystyczny przygotowany przez Agencje Artystyczną pana Gajewskiego, pyszna zupka ugotowana przez nasze Panie Kucharki, kiełbaska i kaszanka z grilla oraz pyszne ciasta, które piekli niezawodni rodzice naszych dzieci. Były również zabawy i konkursy prowadzone przez nauczycieli. Nie mogło zabraknąć dmuchanego zamku oraz waty cukrowej, baloników i  malowania twarzy. Roześmiane buzie dzieci świadczyły o tym, że zabawa była udana.

 

Dzień Chłopaka w grupie Gromadka Misia Uszatka

 

 Od rana na chłopców z naszej grupy czekały same niespodzianki. W tym dniu,  dziewczyny jakby bardziej uprzejme dla swoich kolegów,a i chłopcy może troszkę grzeczniejsi? Wszyscy chętnie brali udział w przygotowanych konkurencjach. Śmiechu i zabawy było mnóstwo.
 

 

Pyszne witaminki u Gromadki Uszatka Przez cały tydzień nasza grupa rozmawiała o owocach i warzywach, o tym jak ważne dla zdrowia  jest jedzenie ich codziennie. Powstały jabłka z puzzli wykonane różnymi technikami - to była praca grupowa. Byliśmy na działkach, żeby poznać środowisko naturalne owoców i warzyw oraz miejsce, gdzie są one sprzedawane czyli w sklepie. Do swojego ogrodu zaprosiła nas pani Ania Dąbrowska, dzieci miały okazje skosztować owoców, dokładnie obejrzeć działkę oraz zabrać trochę skarbów do przedszkola. Do swojego sklepu natomiast zaprosili nas rodzice Patryka Mitręgi, pani Ksenia i Piotr, dzieci mogły wejść sobie za ladę i obejrzeć owoce i warzywa znajdujące się w sklepie, zważyć produkty oraz skasować towar, miały również okazje zobaczyć zaplecze. To była naprawdę bardzo pouczająca wycieczka. Serdecznie dziękujemy pani Ani Dąbrowskiej i państwu Mitręga.

Cały tydzień zakończył się "Świętem jabłka" - w tym dniu ubrani na czerwono, piekliśmy ciasto, oczywiście z jabłkami, były również konkursy i zabawy z jabłkiem w roli głównej. Było wesoło.

 

Wycieczka "Pszczółek" i "Kogucików"

 

 W dniu 12 września dzieci z grup 5- latków wybrały się na wycieczkę autokarową do Parku Rozrywki Toys Garden w Dziewokliczu. Na dzieci czekały liczne atrakcje- wspaniały plac zabaw- huśtawki, zjeżdżalnie, dmuchana poducha, dmuchany zamek.Mogły zagrać w gigant szachy i mini golfa. Apetyt dopisywał przy pysznej zupie pomidorowej i kiełbasce z grilla. To był udany wyjazd!!!
 

 

Urodziny Juliana Tuwima w grupie "Gromadka Uszatka"

 13 wrzesień to dzień urodzin naszego polskiego poety Juliana Tuwima, autora wspaniałych, błyskotliwych wierszy dla dzieci. Pisał oczywiście tez dla dorosłych, ale dzieci znają go przede wszystkim jako autora: Lokomotywy, Rzepki, Ptasiego radia, Pana Hilarego czy Słonia Trąbalskiego. Nasz grupa postanowiła uczcic te urodziny pogadanką o poecie oraz przedstawieniem pt "Rzepka " w dwóch odsłonach, tak aby każde dziecko mogło odegrać swoja rolę. Po świetnej zabawie przedszkolaki zrobiły ilustracje do utworu. Fajny ten trzynasty był :)
 

          

                   Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5