Polityka cookies 
 

 

 


 


                
 

Elektroniczna rekrutacja uzupełniająca do
gryfińskich przedszkoli 
na rok szkolny 2019/2010 odbywa się w dniach 20.05 -24.05 2019r.
 

                                   do godz. 16 00

Adres dla kandydata
www.gryfino.przedszkola.vnabor.pl

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gryfino

 

    WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA DO PRZEDSZKOLA

 

 

 

 

 

 

 
 Nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Gryfino Harmonogram rekrutacji i wyniki rekrutacji

 
KLAUZULA INFORMACYJNA

Z radością do Przedszkola               Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


      


 


 

  Aktualności Kwiecień
 Rok szkolny  2018/2019

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień
Maj - Czerwiec

 

 

Wycieczka do Glinnej grupy " Zajączki" i " Gromadka Misia Uszatka"  Na wycieczce zwiedziliśmy ogród dendrologiczny, po którym oprowadziła nas p. Ula. Przekazała nam dużo ciekawych informacji na temat roślin rosnących w ogrodzie. Po zwiedzaniu odbyły się warsztaty na temat życia jeży. Na koniec czekały na nas kiełbaski z grilla i zabawa na świeżym powietrzu. 


 


 

Udział w międzynarodowym spotkaniu czytelniczym on - line "Witaj Wiosenko" - Grupa Króliczki 
 

 
   Dzieci z grupy Króliczki miały okazję uczestniczyć w cudownym wydarzeniu - Międzynarodowym spotkaniu czytelniczym on - line "Witaj Wiosenko". Prace z okazji uczestnictwa w międzynarodowym spotkaniu czytelniczym on-Line, dzieci wykonały do wysłuchanej bajki on - Line. Celem spotkania było rozwijanie czytelnictwa oraz współpracy między przedszkolami. Za udział w tym spotkaniu grupa otrzymała certyfikat.


 

"Motylki" poznają miasto Kraków 

  "Motylki" realizują projekt "Piękna nasza Polska cała". Nasza grupa zaprezentowała miasto Kraków. Zaprosiliśmy na prezentację dzieci z przedszkola. Dzieci mogły zapoznać się z ciekawymi zabytkami Krakowa, poznać legendy o Lajkoniku i Smoku Wawelskim. Głównym punktem prezentacji było przedstawienie o Smoku Wawelskim, które zakończyliśmy pięknym krakowiakiem.


 

 

Sadzenie cebulki i fasolki - grupa Króliczki

 
  Na zajęciach dzieci z grupy Króliczki sadziły fasolę i cebulkę. Nic trudnego – a bardzo interesującego! Dzieci w tym celu przygotowały kubeczki, ziemię oraz najdorodniejsze nasiona fasoli i cebulki. Każdy samodzielnie umieścił nasiona w odpowiednio przygotowanym wcześniej kubeczku. Było to dla dzieci nie lada wyzwaniem. Nie brakowało przy tym uśmiechu i zapału do pracy. Cały kolejny tydzień mali ogrodnicy doglądali swoich małych upraw. Regularnie podlewali nasiona, i obserwowali poszczególne etapy wzrostu fasoli i cebulki – od nasionka do roślinki. Naprawdę dobrze wiedzą, jak pielęgnować i szanować rośliny. Obserwacje, których dokonały sprawiły im wiele radości i dały odpowiedź na wiele nurtujących dzieci pytań.


 


 


 


 
 


 
 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5