Polityka cookies 
 

 

 

Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej

Archiwum

2011/2012


Archiwum
2012/2013


Archiwum
2013/2014


Archiwum
2014/2015Raport SEO

 

 

 


      


 
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

"MIŚ USZATEK LUBI SPORT"


 

  Aktualności Czerwiec
 Rok szkolny  2015/2016

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień
 Maj - Czerwiec - Lipiec
 

 
Zakończenie Roku u Pszczółek 

 
  Na zakończenie Roku Przedszkolnego nasza grupa została zaproszona na lody przez rodziców Stasia Kadłubka do swojego baru- było pysznie, następnego dnia odbyło się rozdanie dyplomów oraz pamiątkowych książek dla dzieci , które odchodzą z naszego przedszkola do szkoły.
 
 Państwu Kadłubek -serdecznie dziękujemy za zaproszenie a odchodzącym dzieciom życzymy wszystkiego co najlepsze w nowej szkole. 
 


 


 

Gratulacje dla Julki
 

  Gratulujemy Juli z grupy IV b ,,Zajączki" ,  zrobiła przepiękną prace plastyczną 


 


 

 
Zakończenie roku w grupie Zajączki 

 
 Dzieci z grupy IV b ,,Zajączki" żegnają rok szkolny w restauracji.
 


 


Zabawy w grupie Zajączki
 

  Dzieci z grupy IV b ,,Zajączki" bardzo fajnie się bawiły dzięki zaproszonym do nas gościom.


 


 

 
Lekcja niemieckiego u Zajączków


 
 Dzieci z grupy IV b ,,Zajączki" odwiedzili chłopcy z Niemiec, we współpracy z Panią Barbarą, poprowadzili wspaniałą lekcję języka niemieckiego, którą dzieci z pewnością zapamiętają miło. 
 


 

Międzygrupowy Turniej Piłki Nożnej
 

  Najstarsze grupy z naszego przedszkola brały udział w I Przedszkolnym Turnieju Piłki Noźnej. Dziewczyny i chłopaki z entuzjazmem walczyli na boisku. Wszyscy zawodnicy odnieśli zwycięstwo, więc kazda grupa otrzymała dyplom i puchar.


 


 

 
Zumba w grupie Pieski 

 
 W grupie „Pieski” odbyły się zajęcia zumby dla dzieci. Zajęcia przygotowała i poprowadziła pani Beata- instruktor fitness. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości. Dziękujemy… 
 


 


Nasza Pani Dyrektor 
czyta dzieciom bajkę
 

  Miło nam było,kiedy pani Dyrektor odpowiedziała na zaproszenie Kaczuszek i Motylków i przyszła do nas przeczytać nam bajeczkę.Z zaciekawieniem i w skupieniu maluchy słuchały przygód BRZYDKIEGO KACZĄTKA.Kolejnym miłym gościem była  pani Grażynka,która przeczytała dzieciom ulubioną bajkę o Jasiu i Małgosi.Dziękujemy i serdecznie  zapraszamy częściej.


 


 

 
Ogólnopolski Dzień pustej 
klasy grupy Pszczółki

 

 
 Grupa Pszczółki dołączyła do Ogólnopolskich obchodów Dnia Pustej Klasy.Zadanie -wyjść z klasy-czy sali i zorganizować zajęcia na świeżym powietrzu.Rano dzieci rozmawiały o zwierzętach i robaczkach żyjących na letniej łące , my postanowiliśmy  znaleźć o sfotografować pająka, następnie coś latającego oraz pełzającego. Zabawa była super, dzieci z wielkim zaangażowaniem szukały "robaczków".
To bardzo ciekawe zajęcia i na pewno do takiej formy wrócimy.
 


 


Olimpiada Przedszkolaków
 
  Sport to zdrowie każdy przedszkolak tak powie. Na olimpiadzie przedszkolaków nasze przedszkole reprezentowaliśmy i o dobrą formę zadbaliśmy. 4 i 5- latki chętnie w konkurencjach udział brały i świetnie się spisały. Brawo nasze przedszkolaki!!
 

 


 

Piknik integracyjny
 

 1 czerwca odbył się kolejny  WIOSENNY PIKNIK INTEGRACYJNY. Jak zawsze atrakcji nie brakowało, panie przygotowały fajne zabawy i odwiedzili nas piraci, a kto miał ochotę poskakać mógł pobiec na dmuchane zamki. Pysznego jedzenia też nie brakowało, były ciasta upieczone przez rodziców, a kiełbaski, kaszanki i pyszną zupę przygotowały panie kucharki.
 
  Dziękujemy za przybycie, mamy nadzieję, że bawiliście się znakomicie.
 


 


Pszczółek - gry i zabawy z piłką 
 

  Świetne gry i zabawy z piłką przygotował dla dzieci trener Akademii Piłkarskiej Champions Gryfino Pan Piotr Mróz. Dzieci zmęczone ale bardzo zadowolone z takiego treningu.


 


 

 
Sportowy tydzień u Pszczółek

 
  Tydzień ten obfitował nie tylko w wydarzenia sportowe, w poniedziałek nasza grupa miała gości z Radziszewa,ponieważ sport to zdrowie więc  we wtorek omawialiśmy jaki wpływ na nasze zdrowie ma nadmierne spożycie cukru i które to cukry są dobre dla naszego organizmu, graliśmy również w grę edukacyjną na naszej macie  oraz sprawdzaliśmy nasze siły na placu zabaw, biegając na czas,  w środę obchodziliśmy Światowy dzień Wiatru a w czwartek zawitał do nas trener piłki nożnej Pan Piotr Mróz i przeprowadził świetne gry i zabawy z piłką , niestety piątkowe obchody Ogólnopolskiej Akcji "Dzień Pustej Klasy" musieliśmy przełożyć na poniedziałek.
 


 


 

Światowy Dzień Wiatru
 
  15 czerwca Grupa Pszczółki wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Wiatru, które zorganizowało Przedszkole Nr 1 im Krasnala Hałabały. Było dużo dobrej zabawy i okazji do integracji z dziećmi z innych przedszkoli.
 

 


 

 
Zajęcia integracyjne z grupą z Radziszewa
 
  Po raz kolejny do grupy Pszczółek zawitali goście na zajęcia integracyjne. Pszczółki wcieliły się w role ekspertów i podczas zajęć na macie pokazywały jak można wykorzystać klocki do nauki liczenia oraz ćwiczenia pamięci . Powstał więc układ współrzędnych oraz wspólna historyjka obrazkowa, potem zabawy z kolorowymi klockami i wspólne harce przy muzyce. Na zakończenie jeszcze koncert na kilka instrumentów:bum bum rurki, kolorowe dzwonki naciskane oraz dzwonki na tubach, zadanie nie było łatwe ale wspólnie zagrana piosenka przyniosła wszystkim dużo radości.
 


 


Cyrk dla  Mamy i Taty
 
  Na niezwykłe przedstawienie zaprosiły swoich rodziców dzieci wraz z paniami. Z okazji Dnia Mamy i Taty na wielkiej arenie grupy z przedszkola na ul Sprzymierzonych zaprezentowały program artystyczny pod Tytułem "Cyrk dla Mamy i Taty".
 
 Była orkiestra, tresura lwów, pingwiny, małpki, papugi,konie, taniec na linie i pokaz żonglerki, oraz wesołe klauny i siłacze. Pogoda dopisała a dzieci spisały się wspaniale, brawom nie było końca.

 


 

 
Małe kozy odwiedziły  grupę "Pieski"


 
  
 


 


Uczymy się jak dbać o 
nasze zęby - gr. "Pieski"
 

 


 


 

 
Spotkanie "Piesków: z Panią Dietetyk


 
  Spotkanie dzieci z grupy „Pieski” z panią dietetyk Ewą. Podczas spotkania pani Ewa powiedziała dzieciom na czym polega jej praca i zachęcała dzieci do próbowania i jedzenia kolorowych warzyw i owoców.
 


 


Podziękowanie od Piotrusia 
 

  Miło nam poinformować, że nasze Przedszkole otrzymało Dyplom -Podziękowanie od Piotrusia Wróbla za wielkie zaangażowanie i okazaną pomoc w walce o jego zdrowie i życie.
My ze swojej strony również serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom pracownikom przedszkola za okazaną pomoc.
 


 


 

 
Motylki - "Poczytaj mi mamo" 
- p. Danusia Mańka 
czyta bajkę "Trzy Świnki"


 
  
 


 


Motylki - Wizyta w Bibliotece Publicznej
 w Gryfinie 
- p. Mariusz Kiełtyka czyta bajkę 
"Elmer i Róża"
 

 


 

 
Spotkanie z Elmerem 

 
  Grupa Pszczółki uczestniczyła w niezwykle ciekawym spotkaniu ze słoniem Elmerem -bohaterem wielu książek dla dzieci. Warsztaty zorganizowane były z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania.
 


 


Zdrowy uśmiech
 

  Dzieci z gr. Kaczuszki  uczestniczyły w zajęciach pt. ZDROWY UŚMIECH. Dowiedziały, się w jaki sposób należy dbać o zęby. Odpowiednia dieta i pielęgnacja jamy ustnej chroni zęby przed różnymi  chorobami.


 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5