Polityka cookies 
 

 

 

"Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Niemiecki i Polski jako język obcy"KLAUZULA INFORMACYJNA

Z radością do Przedszkola               Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


      


 


 

  Aktualności Czerwiec
 Rok szkolny  2018/2019

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień
Maj - Czerwiec

 

 

Pożegnanie Przedszkola - Grupa Zajączki  18.06.2019 r. miała miejsce uroczystość Pożegnania Przedszkola, na której głównymi bohaterami były dzieci 6-cio i 7- letnie z grupy Zajączki. Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyń, przygotowały bogaty program artystyczny i zaprezentowały go wspaniale, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Na zakończenie, każde dziecko otrzymało na pamiątkę z rąk p. Dyrektor - Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz upominki, a rodzice po uroczystości zorganizowali słodki poczęstunek w restauracji "Wodnik".


  

Pożegnanie Przedszkola - Grupa Gromadka Misia Uszatka 

 
  Grupa "Gromadka Misia Uszatka" pożegnała przedszkole. Uroczyste pożegnanie odbyło się w naszej sali. Dzieci zatańczyły poloneza i wierszami podziękowały wszystkim Paniom za czas spędzony razem w przedszkolu. Po występie Pani Dyrektor Jolanta Krzak wręczyła dzieciom dyplomy i książki na pamiątkę spędzonych lat w przedszkolu. 


 

Mistrzostwa Pamięci - Grupa Gromadka Misia Uszatka  

  Dzieci z Gromadki Misia Uszatka wzięły udział w Mistrzostwach Pamięci, które odbyły się 4 czerwca. W zabawie wzięły udział dzieci sześcioletnie ze wszystkich Przedszkoli z Gryfina.  Dzieci przez wiele miesięcy przygotowywały się do tych zawodów, poznając różnorodne dyscypliny sportowe. Wszystkie dzieci zdobyły pamiątkowe medale i puchar Mistrzostw Pamięci.


 


 

Nasze Przedszkolaki w Gospodarstwie Agroturystycznym w Smętowicach 

 
  Dzieci miały możliwość odpoczywać i bawić się na łonie natury w otoczeniu zwierząt. Były strusie, mary patagońskie, osły, alpaki, kangury, lemury, kucyk, tamaryna, kozy, wiewiórki trójbarwne, pawie i wiele innych zwierząt. Zabawy ruchowe na wspaniałym placu zabaw i posiłek na świeżym powietrzu sprawiły dzieciom wiele radości.


 

Motylki na "Uszatkowym Pikniku" 

  Dzień Dziecka świętowaliśmy przez wiele dni, były zabawy w sali oraz przedszkolny piknik na świeżym powietrzu. Atrakcji było bardzo dużo, kilka z nich w foto relacji.


  

Poznajemy Warszawę - Grupa Króliczki  

 
  W ramach Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”, dzieci z grupy „Króliczki” poznały miasto Warszawa. Zdobytą wiedzą podzieliły się z dziećmi z grupy „Kotki”, które zostały zaproszone na występy. Dzieci zaprezentowały ciekawostki dotyczące naszej stolicy, recytowały wiersze i śpiewały piosenki.


 

"Przyjaciele Misia Uszatka" na lodach 

  Pogoda nam dopisuje i coraz bliżej wakacji, dlatego na zakończenie roku szkolnego przedszkolaki z grupy Przyjaciele Misia Uszatka wybrały się ze swoimi Paniami na lody. Smaczne było mniam :)


  

"Misie" w Ogrodzie Sensorycznym 

 
  Przedszkolaki z grupy Misie wybrały się na spacer, podczas którego poznały gryfiński Ogródek Sensoryczny. Piękna pogoda pozwoliła na to, aby na pobliskim placu zabaw dzieci zjadły zimne lody dla ochłody :)


 

Dzień Dziecka w "Endorfinie"
- Grupa Misie 

  Dzieci z grupy Misie świętowały Dzień Dziecka w klubie "Endorfina". Czekały tam na nich zabawy grupowe, malowanie buziek, zabawy na trampolinach, skręcanie baloników, czekoladowa fontanna i inne smakołyki! Dzieci wspaniale się bawiły. Wyskakane i szczęśliwe wróciły do przedszkola na zasłużony odpoczynek ;-)


 
 

"Pajacyki" i "Pieski" na wycieczce    

 
  W czerwcu, Dzieci z obu grup wraz z Paniami wybrały się na wycieczkę do Szczecińskiego Centrum Edukacji Ekologicznej "Szmaragdowe", gdzie odbyły się warsztaty pt: "Świat na ośmiu nogach" oraz zwiedzanie podziemi. Był również wolny czas na świeżym powietrzu, gdzie dzieci ze smakiem zjadały smakołyki ze swoich plecaczków. Zapraszamy do galerii. 


 

"Pajacyki" na lodach 

  Dzieci wraz z Paniami wybrały się na lody z okazji zbliżających się wakacji. Każdy mógł wybrać swój ulubiony smak lodów. Było bardzo smacznie :)

 


 


 


 


 
 


 
 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5