Polityka cookies 
 


Witamy w naszym przedszkolu
 

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępnościArchiwum
Raport SEO


eTwinning
Dowiedz się więcej


Dowiedz się więcej

                              
 

 

 

Zarządzenie w sprawie dziennej stawki żywieniowej

#SZCZEPIMY SIĘ 

 

  Aktualności Grudzień
 Rok szkolny  2023/2024

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień

  

 

"Zajączki" z wizytą na poczcie

 

  W ramach tematu tygodniowego "Wiadomość z daleka" grupa "Zajączki" wybrała się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie  z wyposażeniem urzędu pocztowego i pracą listonosza. Przedszkolaki poznały logo poczty oraz oglądały różnorodne przekazy pocztowe. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Przy tej okazji dzieci wysłały do Świętego Mikołaja obrazkowe listy narysowane przez siebie.  Zapraszamy do galerii.


 

"Zajączki" na warsztatach piernikowych 

  W grupie  ,,Zajączki” zapachniało już świętami, a to za sprawą piernikowych warsztatów, w których uczestniczyliśmy. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się jak zrobić takie smakołyki. Każdy uczestnik stworzył swoje niepowtarzalne pierniczki z lukru i dekorując je jadalnymi koralikami, kolorowymi posypkami i lukrem.  Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom uczestnictwa w warsztatach piernikowych.  
 


 


 

 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5