Polityka cookies 
 


Witamy w naszym przedszkolu
 

Biuletyn Informacji Publicznej


Standardy Ochrony
MałoletnichDeklaracja dostępnościArchiwum
Raport SEO


eTwinning
Dowiedz się więcej


Dowiedz się więcej

                              

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino
ogłasza
konkursy na kandydatów na stanowisko dyrektorów
  Aktualności Czerwiec
 Rok szkolny  2023/2024

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień -
Maj -
Czerwiec
  

 
Mały Miś w świecie wielkiej literatury- certyfikat wzorowej placówki
 

  Certyfikat Wzorowej Placówki trafił po raz kolejny do Naszej Placówki. Wszystkie moduły zostały wykonane perfekcyjnie zarówno przez dzieci jak i wychowawców. To dla nas ogromne wyróżnienie i wielka radość, że z takim zaangażowaniem zrealizowaliśmy założone cele.

 
       


 

 

Kids&Sport -certyfikat ukończenia programu w roku szkolnym 2024/2025 

 
  Edycja 2023/2024 programu edukacyjnego Zdrowo i Sportowo dobiegła końca! Dziękujemy wszystkim dzieciom i wychowawcom, że byliście z nami, że korzystaliście z przygotowanych materiałów edukacyjnych, z zajęć online oraz bezpośrednich spotkań. Dziękujemy za mnóstwo zdjęć, miłych informacji, maili, rysunków od dzieci, dyplomów! Powolutku przygotowujemy się do kolejnej edycji 2024/2025.
 
 


 

 

 
Kaczuszki rozpoczynają wakacje!
 

  W ostatni dzień przed wakacjami dzieci z grupy Kaczuszki wybrały się z wizytą na Komendę Powiatową Policji w Gryfinie. Tam Pani Ania przekazała nam ciekawe informacje o pracy policjanta i jak bezpiecznie spędzić wakacje. Odbył się pokaz policyjnych pojazdów, dzieci miały możliwość poznać system ostrzegania świetnego i dźwiękowego. Wszyscy byli zaciekawieni i zadowoleni z wizyty.A po obiadku kolejny spacerek! Tym razem na pyszne lody dla ochłody!
Wszystkim przedszkolakom życzymy bezpiecznych wakacji!
 

 
        


  


 

 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5