Kadra  
Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka 
w Gryfinie
 
(rok szkolny 2017/2018)


 

Dyrektor:  mgr Jolanta Krzak

Wicedyrektor : mgr Agnieszka Mucha

              Przedszkole (ul. Krzywoustego 5)

Grupy przedszkolne:

Nauczyciele:

mgr Marzena Ulitko,  mgr Beata Klepacka , lic. Katarzyna Mroczkowska
lic. Magdalena Paradowska, mgr Marzena Kiedos
mgr Daria Miś, mgr Gabriela Wojciechowska 
mgr Sandra Bącela, Joanna Wiercimaga - Mazur
mgr Anna Koszuta, mgr Roksana Gierasimczyk
mgr Małgorzata Chatkowska, mgr Kamila Koszyńska

mgr Halina Winkowska, mgr  Ilona Raj

 

Pomoc nauczyciela:

Beata Kowalówka - Rawdanowicz,  Karolina Nadolska,  Ewa Ziółkowska, Aneta Dąbrowska, Grażyna  Maskiewicz


Woźne:

 Urszula Bełkowska,   Edyta Sowa, Monika Bieskiewicz, Anna Pawicka,  Magda Tusin,  Marzena Wac

 

Pielęgniarka:

Halina Kłos

 

Kuchnia:
Krystyna Zwolińska,  Renata Frant,  Katarzyna Wąsiel, Mirosława Wójciak, Małgorzata  Młyńczyk

Dietetyk:
Ewa Wasiluk

Intendent:
mgr Magdalena Szuchalska - Pałka

Rob. do prac lekkich:
Ludmiła Błaszkiewicz

Konserwator: 
Stanisław Szarapanowski

Przedszkole (ul. Sprzymierzonych 5)

Nauczyciele: 
mgr Judyta Kosińska, mgr Anna Forfecka
mgr Janina Warzoszczak,  mgr  Hanna Gumienna
mgr Monika Błaż, mgr Karolina Topolska
mgr Monika Sitarz, mgr Andżelika Kaczerewska
mgr Elwira Bieskiewicz, mgr Agnieszka Kupińska
mgr Marzena Nycz, mgr Iwona Tomasiewicz

 

Woźne: 
Grażyna  Czajka, Maria Rys, Violetta Warzocha, Katarzyna Janik, Alina Miesiąc,

Pielęgniarka: 
Bożena Wojtas

Kuchnia:

 Róża Ziółkowska, Krystyna  Tuszyńska  -  Wac

Nauczyciele specjaliści:

1.      mgr Iwona Dadej – Głuszko  (nauczyciel gimnastyki korekcyjnej)

2.      mgr Aleksandra Marchowska  (nauczyciel terapeuta, pedagog)

3.      mgr Jolanta Tota (psycholog)

4.      mgr Justyna Słowicka  (nauczyciel integracji sensorycznej)

5.      mgr Małgorzata Czyleko  (nauczyciel języka niemieckiego)

6.      mgr Paulina Kamelska (nauczyciel logopeda)

7.      mgr Czesława Romanowicz   (nauczyciel religii)



 

RADA PEDAGOGICZNA
Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka
w Gryfinie






 

Rząd I  (stoją od lewej) : Joanna Wiercimaga  - Mazur, Daria Miś, Elwira Bieskiewicz, Janina Warzoszczak, Beata Klepacka , Anna Koszuta, Karolina Topolska, Marzena Kiedos, Gabriela Wojciechowska.

Rząd II (stoją od lewej ) : Anna Forfecka Agnieszka Kupińska , Katarzyna Mroczkowska, Monika Błaż, Halina Winkowska, Marzena Nycz, Sandra Bącela, Kamila Koszyńska, Judyta Kosińska, Hanna Gumienna, Aleksandra Markowska, Magdalena Pradowska, Iwona dadej - Głuszko, Justyna Słowicka, Jolanta Tota.

Rząd III ( siedzą od lewej ) : Iwona Tomasiewicz, Andżelika Kaczerewska, Ilona Raj, Agnieszka Mucha, Jolanta Krzak, Monika Sitarz, Roksana Gierasimczyk, Paulina Kamelska.