Polityka cookies 
 

 

 Z radością do Przedszkola               Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


      


 


 

  Aktualności Wrzesień
 Rok szkolny  2018/2019

 

 

Zabawy z Misiem Uszatkiem - grupa Misiaczki

 
   Dzieci podczas zabawy w kole, przekazywały sobie maskotkę Misia Uszatka i wypowiadały swoje imię. Chętne dzieci mogły przytulić się do maskotki. Następnie zadaniem dzieci, było pomalowanie misia z masy solnej brązową farbą. Dzieciom bardzo podobało się to zadanie. To wielka frajda robić coś samemu.


 

 

Motylki i Pajacyki na wycieczce

 

 
   11 września grupa Motylki i Pajacyki wybrały się do Gospodarstwa Agroturystycznego w Smętowicach. Wycieczka była pełna atrakcji. Widzieliśmy szereg rozmaitych zwierząt, między innymi Lemury, które były bardzo zainteresowane naszym przybyciem. Dużo zabawy zapewnił nam ogromny plac zabaw, na którym znajduje się statek piracki, poduchy dmuchane, kosmos, mnóstwo zjeżdżalni, boisko do piłki nożnej. Na obiad zjedliśmy pyszne kiełbaski upieczone na ogromnym grillu. Zapraszamy do fotorelacji.


 

 


 

 

Zajęcia matematyczne
w grupie Króliczki

 
   Dzieci z grupy Króliczki rozwijały na zajęciach umiejętność układania rytmów - wychwytywanie i kontynuowanie powtarzających się rytmów. 
 


 
 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5