Polityka cookies 
 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Z radością do Przedszkola               Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


      


 


 

  Aktualności Styczeń
 Rok szkolny  2018/2019

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń

 

Urodziny Jakuba w grupie Przyjaciele Misia Uszatka

 

   Kubuś kończy 4 lata. Wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy świętuje ten uroczysty dzień w przedszkolu. 
      Kubusiu życzymy Ci 100 lat! 


 Urodziny Kacpra w grupie Przyjaciele Misia Uszatka

 
   Kacper kończy 4 lata, więc w grupie Przyjaciele Misia Uszatka wielkie święto. Kacperku żyj 100 lat! 


 

Urodziny w grupie Przyjaciele Misia Uszatka 

 

   Przyjaciele Misia Uszatka znów świętują.  Uwielbiamy świętować urodziny! Tym razem Bartuś skończył 3 lata i z tej okazji przyniósł do przedszkola słodki poczęstunek. Oczywiście wcześniej wspólnie zaśpiewaliśmy małemu jubilatowi uroczyste ,, Sto lat!" i złożyliśmy życzenia. Jeszcze raz życzymy Bartusiowi wszystkiego najlepszego!  


 
Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę - Grupa Kaczuszki 

 
W tym tygodniu rozmawialiśmy o przygotowaniach zwierząt do zimy i sposobach, by pomóc im ją przetrwać. Dowiedzieliśmy się jakie pożywienie jest dla nich właściwe i w jaki sposób je dokarmiać. Wiemy również, jak bezpiecznie postępować wobec dzikich zwierząt ( nie podchodzić i nie przytulać obcych zwierząt). Celem zajęć było uwrażliwienie dzieci na potrzeby dokarmiania zwierząt i ptaków zimą.
 

 


 

Kasztanobranie 2018

 

   Pod koniec września nasze przedszkole wzięło udział w akcji ,,Kasztanobranie 2018". Akcja trwała do listopada i wspólnymi siłami uzbieraliśmy prawie tonę kasztanów. Za uzbierane kasztany otrzymaliśmy dyplom i pieniążki, które przeznaczyliśmy na sprzęt do ćwiczeń. Dzieci chętnie korzystają z zakupionego sprzętu. Dziękujemy wszystkim za tak wielkie zaangażowanie: rodzicom, dziadkom, a zwłaszcza dzieciom, którzy bardzo chętnie zbierali kasztany.


 

Urodziny w grupie Misiaczki

 
   Każde dziecko marzy, aby swoje urodziny świętować wśród przyjaciół. Tym razem Hania i Janek obchodzili swoje trzecie urodziny. Wszyscy zaśpiewaliśmy "Sto lat!" i złożyliśmy życzenia oraz wręczyliśmy małe upominki. Uroczystość uświetniono wspólnymi zabawami. Rodzice Hani i Janka przygotowali słodkie poczęstunki, za które dziękujemy. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego! 


 

Zima, zima, zima... - Grupa "Pajacyki"   


   Pierwszy śnieg tej zimy, doczekaliśmy się :) Dzieci szczęśliwe, próbowały lepić duże kule śniegowe. Nie obyło się oczywiście bez bitwy na śnieżki. Uśmiechy nie znikały nam z twarzy :) 


  

Urodziny Filipka z grupy Przyjaciele Misia Uszatka

 
   Nowy rok zaczęliśmy od urodzin Filipka, które odbyły się 3 stycznia. Były życzenia, tradycyjne ,,Sto lat", poczęstunek oraz świetna zabawa. Wszystkiego najwspanialszego Filipku. 


 


 


 
 


 
 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5