Polityka cookies 
 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA


Z radością do Przedszkola               Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


      


 


 

  Aktualności Grudzień
 Rok szkolny  2018/2019

Wrzesień - Październik - Listopad - Grudzień

 

 

Spotkanie z Mikołajem w grupie Przyjaciele Misia Uszatka 

 
   Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia, z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola i przez pewien czas zagościł w grupie Przyjaciele Misia Uszatka. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały upragnionego Gościa, nasłuchując dźwięków dzwoneczków. Przedszkolaki przywitały św. Mikołaja pięknie zaśpiewaną piosenką, wierszem oraz tańcem. Po zabawie nastąpił ten najważniejszy moment dla dzieci, Mikołaj wręczył każdemu prezent. Dzieci były przeszczęśliwe, uśmiech nie znikał z ich twarzy. Dziękujemy za wspaniałe prezenty, do zobaczenia za rok Święty Mikołaju.
 


  

Urodziny Michała w grupie Przyjaciele Misia Uszatka

 
   Tym razem "Przyjaciele Misia Uszatka" świętowały urodziny swojego kolegi Michała. Kiedy Michał zajął honorowe miejsce, cała grupa zaśpiewała mu ,,sto lat" i złożyła życzenia. Jak zawsze nie zabrakło pysznego poczęstunku i wspaniałej zabawy. Sto Lat Michałku.


 
 


 
 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5