Polityka cookies 
 

 

 Z radością do Przedszkola               Witamy w naszym przedszkolu

 Jesteś  Liczniki  gościem na naszej stronie
Licznik działa od Lutego 2012

Biuletyn Informacji Publicznej


Archiwum
Raport SEO

 

 

 


      


 


 

  Aktualności Październik
 Rok szkolny  2018/2019

Wrzesień - Październik

 

 


 

Owocowo - znaczy zdrowo! - Grupa Misiaczki

 
   Misiaczki doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać. Z myślą o witaminkach, postanowiły zrobić wraz ze swoimi paniami koktajle owocowo - jogurtowe. Aby jednak sprostać takiemu wyzwaniu, dzieci zapoznały się z wyglądem, budową i działaniem blendera. Pod nadzorem pań dzieci  wrzucały owoce  do blendera i mogły patrzeć jak powstaje koktajl. Na koniec Misiaczki zaprosiły Panią Dyrektor na wspólną degustację. Koktajle były pyszne. Była to prawdziwa ,,bomba witaminowa''. Uśmiech na twarzach dzieci gościł przez cały proces przyrządzania koktajli, a jeszcze szerzej uśmiechnięte buzie pojawiły się po wypiciu pysznych, a jednocześnie zdrowych napojów. Zachęcamy rodziców do wspólnego wykonania ich w domu i życzymy smacznego!


 

 

Kącik patriotyczny w grupie Misiaczki 

 
   Nasze przedszkole bierze udział w projekcie “Piękna nasza Polska cała”. Dlatego z tej okazji w grupie Misiaczki powstał kącik patriotyczny. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci.


 

 


 

 

Urodziny Karinki w Grupie Misiaczki

 
   Dnia 05.10.2018 roku w grupie Misiaczki odbyła się kolejna impreza urodzinowa. Tym razem jubilatką była Karinka. Tradycyjnie nie zabrakło słodkości, prezentu, głośnego „sto lat” oraz wspaniałej zabawy! 
 


 
 


 

          

                     Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5